Forum Powiatowa Amatorska Liga w Halowej Piłce Nożnej Piecioosobowej Strona Główna Powiatowa Amatorska Liga w Halowej Piłce Nożnej Piecioosobowej
Oficjalna, najstarsza strona internetowa poświęcona Powiatowej Amatorskiej Lidze w Halowej Piłce Nożnej Pięcioosobowej w Świdniku.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opinie po II kolejce II rundy.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Powiatowa Amatorska Liga w Halowej Piłce Nożnej Piecioosobowej Strona Główna -> Archiwum 2006/2007
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Totti




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 21:01, 10 Lut 2007    Temat postu: Opinie po II kolejce II rundy.

Dwa mecze grupy mistrzowskiej to "dwa światy".
Car Lux - Neptun
Mecz, który pokazał, że Neptun znalazł się tu, czyli w górnej piątce, przypadkowo. Car Lux sopkojnie w swoim stylu wyczekał odpowiedniego momentu i wykorzystał błedy przeciwnika. BRAWO!!!
Metal-World - Henpol
Mecz, który pokazał, że sędzia (chyba) Zbyszek L. znalazł się tu przypadkowo - to spotkanie go przerosło. Zresztą Łukasz Cz. też nie błysnął. Sory Panowie ale z trybun wyglądało to tak jakby Fryzjer miał swoich ludzi nawet na naszej amatorskiej lidze. Brutalne faule, w których liczyła się noga przeciwnika a nie piłka - zwłaszcza w wykonaniu kolegów: Bartkowicza, Podleckiego i Szewy. Według obsady sędziowskiej nie zasługiwały na napomnienie "Yellow Card", a za przypadkowy faul Pastusiak otrzymał zółtą kartkę. Fakt troszkę go poniosło, ale sądze że napomnienie słowne by wystarczyło - ale nie Lepiej druga żółta i w konsekwencji czerwona (przecież wtedy Henpol będzie miał łatwiej wygrać). Jak to mówią, szczęście sprzyja lepszym i tu Fair Play odniosło sukces. Szkoda, że Henpol nawet w SIEDMIU nie potrafi wygrać meczu.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sbiscec
Oldboy



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 136
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: że znowu!!

PostWysłany: Sob 22:12, 10 Lut 2007    Temat postu:

Zauważ jedną rzecz... zachowania zawodników i postawa drużyny w poprzednich sezonach, ma niebagatelny wpływ na decyzje sędziów w obecnym. My (ZURB Sierpień'80 ex Soviva Las Sierpień'80) odczuwamy do dzisiaj nasz protest, ale -przynajmniej ja- mam to w głębokim poważaniu. (dla przypomnienia: zeszliśmy z boiska w trakcie meczu, po ewidentnym "drukowaniu" meczu przez nieodżałowanego p. Lagunę i p Litwina... po czym w następnej kolejce wyszliśmy w specjalnie przygotowanych koszulkach z napisem na plecach "Lubię grać w piłkę ale..." i na przodzie "... nie lubię -tutaj znaczek graficzny Renault- Laguny") Podobnie z Henpolem.. W poprzednim sezonie co niektórych (sędziów) poniosło-przesadzili z karami, więc teraz trzeba to w jakiś sposób odrobić.. Nauki Laguny nie idą w las.. Nie widziałem meczu, ale żeby Łukasz??!! NIe do wiary.

edit: literówki

edit2: no i proszę... nawet za wyrażenie własnej opinii można dostać po uszach na boisku ... prawda panie jakee??


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez sbiscec dnia Wto 17:02, 13 Lut 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michal
Oldboy



Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 146
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Nie 9:46, 11 Lut 2007    Temat postu:

Mam prosbe, jakby ktos mogl to prosze o zdanie relacji z kazdego meczu ostatniej kolejki,nie bylem a przyznam ze bardzo mnie to ciekawi z tego co wyczytalem Henpol sie nie popisal....

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lvlumin
Oldboy



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 565
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 13 razy
Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: Z Bram Królewskich
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 11:27, 11 Lut 2007    Temat postu:

Mecz Henpol Metal World Byl bardzo Ciekawy duzo akcji ale Sedziowie Sedziowali na krzyk ;/

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jakee
Oldboy



Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 114
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Świdnik

PostWysłany: Nie 13:03, 11 Lut 2007    Temat postu:

no tak metal world wygrał, ale i tak miał przeciw sobie sedziow, hehe
pogadajcie moze z chłopakiami z Metal - Worldu... a nie piszcie głupot


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Totti




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 0:25, 13 Lut 2007    Temat postu:

jakee... to że jesteś sędzią to dobrze, ale szczerze niedziela to nie był wasz najlepszy dzień... Choćby mecz Społem-Sonic...
Brak karnego dla Sonic'a...... przemilcze...
i brutalna gra Shrek'a... oj biedny ten malutki se Społem... co go Shrek po nogach jechał....
Pomyśl czy nie ma w tym choćby krztyny prawdy....
A i poczytaj regulamin.....
"celowe zagranie piłki ręką => żółta kartka" - to do meczu Neptun - Car Lux. Kolega (chyba Wróbel - grubszy z włosami w kucyk...) złapał piłkę w ręce metr o Ciebie, a Ty co.... NIC!!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jakee
Oldboy



Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 114
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Świdnik

PostWysłany: Wto 15:53, 13 Lut 2007    Temat postu:

totti - nie wiem skad wymysliles sobie taka xywke skoro pojecia o pilce nie masz!!! nie obrazam cie to tylko taki zarcik. za celowe zagranie pilki reka to jest kolego rzut wolny bezposredni lub rzut karny (miejsce przewinienia) !!! kara indywidualna nalezy sie tylko za przerwanie akcji korzystnej, lub probe oszukania sedziego (sytuacja w meczu tehandu-troche naciagana ale chyba sluszna kartka). natomiast zawodnik karol wrobel bodajze, to zagral owszem jak najbardziej celowo pilke reka, ale nie przerwal tym szybkiej akcji przeciwnika tylko swoja. po reakcji jego samego, oraz jego kolego jak i przeciwnikow widac bylo ze akurat w tej sytuacji nie maja problemow z interpretacja przepisow... natomiast masz racje ze nie byl to najlepszy (tyle ze nie dzien a weekend) w postawie sedziow. tyle tylko ze w niedziele bylo popelnionych duzo mniej razacych bledow niz w sobote, ale do tej pory bylo sedziowane (szczegolnie wyzsze ligi) na naprawde wysokim poziomie, wiec miejmy nadzieje ze to tylko chwilowe "zalamanie" formy...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Totti




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 10:21, 14 Lut 2007    Temat postu:

Nie no jakee...
REGULAMIN to podstawa....
Zresztą zapytaj organizatora, to Ci odpowie...
Poza tym często jestem na hali, bo gram w piłkę w jednej z drużyn....
A teraz coś Ci powiem... apropo Twojej interpretacji zagrania ręką "na żółć'....
Pewnie powiesz, że nie pamiętasz lub coś takiego jak to "Waszym" (czytaj sędziów którym się uwagę zwraca) w stylu...
W jednym z meczy to chyba był mecz Społem-Propaganda...
W Społem gra zawodnik z 6 - zresztą najlepszy w tej drużynie...... i tak się złożyło, że dostał zagranie za wysoko a był w narożniku przt trybunach więc zlapal pilke i odrzucil do bramkarza aTy co zrobiłeś... ŻÓŁTA... a w świetle Twojej interpretacji to jaką on korzystną akcję przerwał, chyba tylko swoją.... Więcej KONSEKWENCJI....
Pozdrawiam i zapraszam do lektury regulaminu, bo może się przydać przed najbliższym weekendem..


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sbiscec
Oldboy



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 136
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: że znowu!!

PostWysłany: Śro 13:30, 14 Lut 2007    Temat postu:

jakee napisał:
to tylko chwilowe "zalamanie" formy...

Very Happy dobre... chwilowe... od początku rozgrywek Very Happy no ubawiłeś mnie po pachy... Very Happy Interpretujecie przepisy jak Wam się rzewnie podoba!! A skąd gracz może wiedzieć, w jakim jesteś dzisiejszego dnia nastroju, i czy za przewinienie, za które w poprzednim tygodniu zostałby tylko upomniany, w tym tygodniu nie zobaczy czerwieni... KAżDY JEST TYLKO CZłOWIEKIEM, ale nie każdy ma na tyle cywilnej odwagi, aby sie przyznać do błędu... I to jest Wasza (czyt sędziów) bolączka... Boicie się kompromitacji? Ależ po to jest Was dwóch na boisku, że nawet jak się zorientujesz, że dałeś "babola"... zawsze możesz podbiec do drugiego sędziego aby "zasięgnąć konsultacji", zmienisz decyzję.. i wyjdziesz z tego z twarzą... Ale to chyba za trudne dla niektórych. Lepiej tkwić w swoim oślim uporze, i udawać, że taki Collina nie dorasta mi do pięt. No cóż... gdzieś trzeba sie dowartościować....

jakee napisał:
zagral owszem jak najbardziej celowo pilke reka, ale nie przerwal tym szybkiej akcji przeciwnika tylko swoja
.. a takie zagranie nie zalicza się do "niesportowego zachowania"...

I wypowiedz się proszę, jaka była interpretacja tego. Proszę o Twój komentarz. Znając życie juz nie zajrzysz do tego wątku więc mi nie odpowiesz...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piłkarzyk13




Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 15:48, 14 Lut 2007    Temat postu: mecz Henpol- Metal World

Do Tottiego
Musisz się dobrze znać na piłce, bo poznałeś że Zbyszek L. znalazł się tam przypadkowo,widać było że nawet koledzy od gwizdka (Mańka i Podlecki) uśmiechają się po jego decyzjach. Fakt mecz byl ostry i emocji nie brakowało ALE O TO CHODZI!!!
Szkoda tylko że, tacy doświadczeni gracze jak w Henpolu nie potrafili zachować zimnej krwii do końca. Mieli remis , a może i wygraną w kieszeni.
A co do brutalności "Bartkowicza, Podleckiego i Szewy" to PRZEGINASZ STARY - TO BYŁA PO PROSTU WALKA , a jak nie rozróżniasz walki o medal od zabawy w piłkę to polecam FIFE 2006.
POZDRAWIAM i cieszę się że takie mecze są , bo na takie warto przychodzićchociażkibicuje Henpolowi to i tak w tym sezonie najlepiej prezentuje się CAR LUX i czekam na mecz z HENPOLEM. Exclamation Exclamation Exclamation


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
censere
Trampkarz



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 28
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 15:52, 14 Lut 2007    Temat postu:

zawiesic lige do odwolania!!!!!
niebedzie wtedy psioczenia na sedziego itp.
jak sie niepodoba to lublin czy łeczna zostaje


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sbiscec
Oldboy



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 136
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: że znowu!!

PostWysłany: Śro 16:13, 14 Lut 2007    Temat postu: Re: mecz Henpol- Metal World

piłkarzyk13 napisał:
Fakt mecz byl ostry i emocji nie brakowało ALE O TO CHODZI!!!
Cytat:
PRZEGINASZ STARY - TO BYŁA PO PROSTU WALKA

Jeżeli podobają Ci sie takie "emocje", to może boks albo rugby... Wiesz jakie tam są emocje!!! Poczytaj najpierw regulamin futsalu, a potem pisz takie bzdury!! Futsal jest grą BEZKONTAKTOWA, A jeżeli ktoś marzy o bliskim spotkaniu z przeciwnikiem, to pozostaje trawa.

pozdrawiam

btw: Wejdź sobie na boisko w takim meczu i opowiedz nam później emocje z rekonwalescencji...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jakee
Oldboy



Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 114
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Świdnik

PostWysłany: Śro 17:04, 14 Lut 2007    Temat postu:

zgadzam sie z piłkarzyk 13, a teraz do sbiscec-a i tottiego:
kolego moze mnie z kims mylisz?? dobrze napisales ze nie pamietam abym sedziowal mecz w ktorym pokazalem taka kartke, nie byle to ja, a moze moj kolega z druzyny. ja widze ze w koncu nadszedl czas zeby sie ujawnic calkowicie: nazywam sie Łukasz Czemerys s. Romualda. ja moze opisze jak sytuacja z kolczykiem wyglada w moich oczach: po przegranym meczu przychodzi do mnie moj kolega sbiscec i "skarzy" mi sie ze moj kolega sedzia nie dopuscil go bo on ma kolczyka... zdziwilem sie nieco poniewaz mimo iz w przepisach jasno jest okreslone ze NIE MOZNA grac w kolczyku (niewazne czy zaklejony czy nie), ale odkad pamietam sedziowie w zdecydowanej wiekszosci przypadkow "przymykali" na to oko, podobnie jak na wypuszczone koszulki, opaski "Armstronga" i inne... zapytałem wiec sedziego czemu nie dopuscil zawodnika z kolczykiem. uslyszalem odpowiedz calkiem rozsadna: otoz kolega zawodnik przy sedziach mowil pielegniarce zeby mu dala plaster bo on chce zakleic kolczyk, aby mogl grac. pomyslalem i ja i moj kolega sedzia ze to tak jakby przed meczem pil piwo przy arbitrze, bo sedziowie przymykaja oko gdy ktos gra podchmielony. ot i cala historyja, kazdy niech sobie teraz przemysli ja i wyciagnie jakis wniosek.
pozdrawiam
a tej kartki za reke to nie dałem
poza tym do sbiscec-a i innych tez: ze mna naprawde zawsze mozna porozmawiac, podpytac o jakis przepis, albo poprosic bym wytlumaczyl jego interpretacje.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sbiscec
Oldboy



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 136
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: że znowu!!

PostWysłany: Śro 18:08, 14 Lut 2007    Temat postu:

jakee napisał:
zgadzam sie z piłkarzyk 13, a teraz do sbiscec-a i tottiego:
kolego moze mnie z kims mylisz?? dobrze napisales ze nie pamietam abym sedziowal mecz w ktorym pokazalem taka kartke, nie byle to ja, a moze moj kolega z druzyny. ja widze ze w koncu nadszedl czas zeby sie ujawnic calkowicie: nazywam sie Łukasz Czemerys s. Romualda. ja moze opisze jak sytuacja z kolczykiem wyglada w moich oczach: po przegranym meczu przychodzi do mnie moj kolega sbiscec i "skarzy" mi sie ze moj kolega sedzia nie dopuscil go bo on ma kolczyka... zdziwilem sie nieco poniewaz mimo iz w przepisach jasno jest okreslone ze NIE MOZNA grac w kolczyku (niewazne czy zaklejony czy nie), ale odkad pamietam sedziowie
w zdecydowanej wiekszosci przypadkow "przymykali" na to oko, podobnie jak na wypuszczone koszulki, opaski "Armstronga" i inne... zapytałem wiec sedziego czemu nie dopuscil zawodnika z kolczykiem. uslyszalem odpowiedz calkiem rozsadna: otoz kolega zawodnik przy sedziach mowil pielegniarce zeby mu dala plaster bo on chce zakleic kolczyk, aby mogl grac. pomyslalem i ja i moj kolega sedzia ze to tak jakby przed meczem pil piwo przy arbitrze, bo sedziowie przymykaja oko gdy ktos gra podchmielony. ot i cala historyja, kazdy niech sobie teraz przemysli ja i wyciagnie jakis wniosek.
pozdrawiam
a tej kartki za reke to nie dałem
poza tym do sbiscec-a i innych tez: ze mna naprawde zawsze mozna porozmawiac, podpytac o jakis przepis, albo poprosic bym wytlumaczyl jego interpretacje.


jakee.. (tego będę sie trzymał) primo wiem kim jesteś od dawna, a zwróciłem się do Ciebie z zapytaniem na forum(dlatego, że mam Cie za jednego z najlepszych sędziów w lidze), bo w bezpośredniej konfrontacji, Twoją odpowiedzią było tylko wzruszenie ramionami... i jak napisałem gdzieś na forum, meczu przegranym słusznie.. przeciwnicy byli lepsi... podszedłem do Ciebie, nie ze "skargą", ale z zapytaniem: jak to jest, że jeden zawodnik NIE MOZE grać z zaklejonym uchem, natomiast w NASTEPNYM MECZU (sędziowanym przez tych samych sędziów) gra zawodnik z kolczykiem(nie zaklejonym!), dziwnym trafem sędziowie tego nie zauważają, a moja uwaga, że zawodnik również ma kolczyka pozostaja bez echa. Tyle gwoli mojego wyjaśnienia. Natomiast Twoja "odpowiedż" niewiele wspólnego ma z rzetelną odpowiedzia na KONKRETNIE postawione pytanie.

jakee napisał:
ze mna naprawde zawsze mozna porozmawiac, podpytac o jakis przepis, albo poprosic bym wytlumaczyl jego interpretacje.


często tak, ale w sobotę jak sam wiesz niekoniecznie... jak miałeś "gorszy" dzień, wystarczyło o tym powiedzieć.

Cytat:

kolega zawodnik przy sedziach mowil pielegniarce zeby mu dala plaster bo on chce zakleic kolczyk, aby mogl grac
Tak się składa, że ucho zaklejałem ZAWSZE podczas trwania poprzedniego meczu (a przed naszą rozgrzewką) Jeżeli sędzia twierdzi, że słyszał podczas prowadzenia zawodów, jak mówiłem pielęgniarce o uchu TO JEST BEZCZELNYM KLAMCA!!! Tak się składa, że nigdy o tym nie mówię, tylko patrząc na pielęgniarkę, wymownie dotykam ucha (na potwierdzenie moich słów zapytaj pielęgniarkę.. którąkolwiek) A za to, czym wytłumaczysz fakt, iż z tak absolutnym słuchem(przecież w takim hałasie słyszał moją "rozmowę" z pielęgniarką, prowadząc mecz i będąc dobre kilka metrów ode mnie) będąc od niego na odległość wyciągnięcia ręki nie słyszał mojej uwagi o tym innym zawodniku.... Ale zostałem zmuszony przez Ciebie to napisania tego, czego nie chciałem napisać na ogólnodostępnym forum... usłyszałem od jednego z sędziów tekst... "bo ja ciebie zapamiętałem"... czy jeszcze masz jakies wątpliwości co do "kryształowości" niektórych sędziów?

pozdrawiam

btw. Moja śp Babcia zawsze powtarzała: " Jak się chce psa uderzyć... kij się ZAWSZE znajdzie". A ferując wyroki, należałoby wysłuchać OBYDWU zainteresowanych stron, a nie tylko tej "właściwej".



edit.: napisałeś
jakee napisał:
zgadzam sie z piłkarzyk 13
Dla mnie to kuriozalne stwierdzenie w Twoich "ustach".. Nie wiem czy pisząc to zrozumiałeś to co napisał forumowicz. Jeżeli tak i podtrzymujesz swoje zdanie, to co powiesz (jako sędzia) na "bezkontaktowość" futsalu???

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piłkarzyk13




Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 10:19, 15 Lut 2007    Temat postu: Re: mecz Henpol- Metal World

DO TOTTIEGO
Znów piszesz bzdury,halówka w Amatorskiej lidze nie jest FUTSALEM a ma tylko zaczerpniętą część przepisów z niej.
NIE widziałem żeby ktoś na meczu METAL WORLD-HENPOL się bił , a w piłkę grali nogami.
Krytykujesz SĘDZIÓW , a im też zdażają się słabsze dni.

MOŻE SAM POSĘDZIUJ- A MY BĘDZIEMY CIĘ OCENIAĆ!!!

Jakee TRZYMAJ TAK DALEJ a TOTTIM SIĘNIE PRZEJMUJ to napewno jakiś zawonik który ma niezaspokojone ambicje Laughing
pozdrawiam do NIEDZIELI [/b]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Powiatowa Amatorska Liga w Halowej Piłce Nożnej Piecioosobowej Strona Główna -> Archiwum 2006/2007 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin