Forum Powiatowa Amatorska Liga w Halowej Piłce Nożnej Piecioosobowej Strona Główna Powiatowa Amatorska Liga w Halowej Piłce Nożnej Piecioosobowej
Oficjalna, najstarsza strona internetowa poświęcona Powiatowej Amatorskiej Lidze w Halowej Piłce Nożnej Pięcioosobowej w Świdniku.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opinie po VIII kolejce

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Powiatowa Amatorska Liga w Halowej Piłce Nożnej Piecioosobowej Strona Główna -> Archiwum 2006/2007
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaros
Oldboy



Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Sob 18:55, 20 Sty 2007    Temat postu: Opinie po VIII kolejce

Tak jak się spodziewałem tylko zaskoczenie to wynik Starostwo-ZN - myślałem że Starostwo powalczy i wygra drugie spodkanie! Embarassed
ETW - bardzo miłe zaskoczenie ale i tak przegrali z Ruchem.

Leszek -Janówek - z takim składem Janówka Leszek poeinien wygrać więcej Question


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jacek
Oldboy



Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 256
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: ŚWIDNIK

PostWysłany: Sob 20:51, 20 Sty 2007    Temat postu:

Leszek Meble - OSP Janówek 2:1

Moim zdaniem to Janowek miał więcej groźniejszych sytuacji (ale moge sie mylic), lecz upór i konsekwentna gra Leszka doprowadzila do wyprowadzenia stanu gry z 0:1 na 2:1.


Ruch Lublin - ETW 3:1

ETW zagrało dobry mecz, lecz zdarzały się także błędy w obronie, co zostało wykorzystane przez Ruch. Gdyby ETW miało więcej szczęscia, wcale nie musiałoby przegrac tego spotkania.


Stryjno Sad Kawęczyn - Honda Tim-Pol 0:8

Sądziłem że Stryjno zagra lepiej (chociażby jak tydzien temu), odniosłem wrażenie ze dzis mieli słabszy skład co także wpłyneło na koncowy rezultat, ale stać ich było także na stworzenie sobie paru sytuacji. Honda skutecznie wykorzystała słabe punkty przeciwnika, wynik cieszy ale myslę, że i tak mamy do poprawienia pare elementów...


GKN - Galant Team 3:1

Tak jak przewidywałem. GKN jest bardziej poukładanym zespołem co miało dziś odzwierciedlenie na parkiecie. Galant pomimo tego że ma całkiem dobrych indywidualnych graczy nie potrafi zrobić z tego użytku.
Halówka jest grą zespołową i to GKN był w tym meczu lepszy.


Starostwo/Lach-Us - Zakład Narzędziowy 0:1

Spodziewałem się wygranej Starostwa, ponieważ sprawiali wrażenie drużyny lepszej, bardziej doświadczonej (ZN odmłodził się co nieco), a także z tego względu że Lach-us pozyskał nowego, byłego gracza ekstraligi. Przebiegu spotkania dokladnie nie znam ponieważ bylismy w tym czasie w szatni.



Pozdro...


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Jacek dnia Sob 21:13, 20 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Figo
Oldboy



Dołączył: 30 Lis 2006
Posty: 147
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 24 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 21:08, 20 Sty 2007    Temat postu:

Leszek-OSP 2-1
Leszek miał wygrać i wygrał a czy powinien wyzej?możliwe.Myśle jednak że Janówek mimo osłabienia zagrał świetny mecz a zmiennicy może nawet lepiej grali.To oczywiscie moje indywidualne odczucie.Leszek również w osłabieniu szczególnie w obronie ale to szczegół!Wygrywa i odlatuje punktowo to cieszy.
Ruch-ETW 2-1
Mecz walki bo i waga tego spotkanie duża.Ruch to twarda drużyna i pokazała w tym meczu charakter.Podobnie jak Leszki jeżeli ma wynik to potrawi to wykorzystać.ETW wydaje mi się że przespało troche mecz. Ataki w końcówce przy takiej świetnej postawie bramkarza nie mogły przynieść już korzyści.Ruch dzięki temu zwycięstwu ląduje na miejscu 3 i chyba tam pozostanie na koniec rundy wstępnej.
Starostwo-Zakład 0-1
Cenne punkty dla Narzędziówki gratulacje! Starostwo bezbarwne po dobrym meczu w ubigłym tygodniu dzisiaj kicha!
Stryjno-Honda 0-8
Stryjno bez bramkarza i bez pomysłu. Honda szybką grą rozstrzelała Stryjów oby tylko się nie wystrzelała bo za 2 tyg. 2 runda a wtedy już łatwo nie będzie!!!
GKN-Galant 3-1
Galant rozjechany przez Leszków nie może sie jeszcze jakos podniesć i przegrywa wazny mecz spadając tym samym na 6 miejsce..Jednak myśle że wystarczy im pozbierac sie na Stryjno za tydzień i do piątki wskoczą ponownie.
GKN natomiast wraca do zabawy o pierwszą piątkę tylko musi się uporać z Janówkiem/znowu po Leszkach/ale to będzie arcy trudne!
Pozdro dla halowiczów!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michal
Oldboy



Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 146
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Sob 22:26, 20 Sty 2007    Temat postu:

Leszek-OSP 2-1
Janowek zagral swietne spotkanie i mysle ze to oni bardziej zaslugiwali na zwyciestwo w tym meczu,co mnie zdziwilo to troche zbyt chaotyczna jak na ta druzyne postawa obrony sporo bledow w wyprowadzaniu pilek szczegolnie wpierwszej odslonie gdyby Janowek byl troche skuteczniejszy wynik spotkania moglby zostac juz ustalony w pierwszej polowie,jednak jak to zazwyczaj juz bywa i do czego nas pomalu Leszki przyzwyczajaja to dobra postawa bramkarza(chociaz dzisiaj patrzac ogolnie na jego wszystkie wystepy,wypadl srednio.) Pan Miroslaw.K po raz kolejny zapewnil swojej druzynie 3 pkt
Ruch-ETW 2-1
dwie druzyny o podobnym dorobku punktowym i bramkowym,dobra postawa ETW nie wystarczyla na pokonanie doswiadczonych zawodnikow Ruchu,
Starostwo-Zakład 0-1
Nie widzialem meczu jedynie urywek,jednak myslalem ze to Starostwo wyjdzie z kolejnymi punktami tak jednak sie nie stalo,Zaklad po powrocie bramkarza gra poprawnie.
Stryjno-Honda 0-8
Zgadzam sie z Figo latwo nie bedzie,ale mysle ze i w 1 rundzie takze latwo nie bylo (Leszek ETW GKN Ruch) wszystkie e druzyny pokazaly ze potrafia grac w pilke i wygrywac mecze.CO do samego spotkania,zaskoczyl mnie sklad druzyny Stryjna trzech mlodych graczy ktorych wczesniej nie widzialem nie wystarczylo by pokonac Honde,sporo pomyslu na gre duzo bramek ale dalej jest co poprawiac;)
GKN-Galant 3-1
GKN gra madry futsal i to bylo kluczem do zwyciestwa zawodnicy Galantu sa lepsi fizycznie ,zapewne maja mocniejsze uderzenie jednak graja chaotycznie i nieodpowiedzialnie w obronie co latwo wykorzystac.Gratulacje dla GKN-u


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mikołaj Święty
Oldboy



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 191
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Hull - Anglia - Swidnik
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 23:55, 20 Sty 2007    Temat postu:

Leszek Meble - OSP Janówek 2:1

nie powiedzialbym ze Janówek był aż tak bardzo osłabiony Smile wg mnie bez dwóch graczy akurat grało im sie dość dobrze (1:0 z leszkami to dobry wynik Smile jak na początek spotkania z liderem ) szkoda że nie umieli utrzymać tego stanu i pozwolili sobie na ataki odsłaniające własną bramkę Smile Leszek meble to wykorzystały i za to im należy sie pochwała.

Janówek grał na prawde dobry mecz, ale jeden obronca w zielonych spodenkach sporo im psul akcji a drugi ze smieszną fryzurą oddal kilka jak nie kilka nascie strzalów w tzw "niebo" ( wysoko ponad poprzeczką ) zwłaszcza że to były strzały zza połowy boiska - Jedno mam tylko pytanie: PO CO??????????????
mogł przeciez podac te pilki do Adriana Dudy, który przynajmniej czesc zamienil by na asysty lub bramki........ po tym meczu leszki wcale nie uciekają punktowo Smile - ciagle mamy do nich 5 pktów (od jakichs 4ech kolejek Smile )
Natomiast Janówek moze mieć problemy z zostaniem w górnej 5ce.

Ruch Lublin - ETW 3:1

ETW zagrało niezły mecz- ale troche za dużo chaosu i niezrozumienia miedzy sobą - atak sie nie wraca, obrona momentami spi- i bramnkarz wtedy kapituluje - zwlaszcza ze atakuje naprawde niezly przeciwnik....
Etw teraz ma duży kłopot (ale jak juz to dawno pisalem - to Ruch bardziej zasluguje na Iwszą 5kę niż ETW) i mają (ale bardzo małe) szanse na górną piątke bo za tydzien maja mecz z Leszkami ....
Ruch za tydzien ma Zakład N. i nie powinien miec wiekszych z tym klopotów wiec zostaną na 3ciej lokacie Wink - na którą pieknie wskoczyli (przeskakujac Galant, etw i janówek)

Stryjno Sad Kawęczyn - Honda Tim-Pol 0:8

Stryjno w mocnym (chyba) skladzie - kilku młodych zawodników Smile
Zwycięstwo cieszy i myślę że zasłużone w pełni.... Fakt że zdażają nam sie błedy i troche indywidualnej gry czasami.... ale przy takim wyniku ( przypomnę że leszki wygrały tylko 4:1 ze stryjnem - i jeszcze pisali ,że to był bardzo ciezki mecz Smile )
trzeba tylko się cieszyc i ewentualnie martwic o mecze z mocniejszymi rywalami....


GKN - Galant Team 3:1

Zaskoczył mnie Galant bardzo.... Myslałem ze stac ich na to by pokonac GKN, ale fakt ze indywidualnoscci Galantu przegraly z Zespolową grą GKNu swiadczy ze to druzyna (pozornie slabsza) jesli zagra odpowiedzialnie i zespolowo wygraywa z druzyna pozornie lepszą ale grającą indywidualnie..... Brawo wielkie dla GKNu
dzieki zwyciestwu maja szanse na górną 5kę, a Galant będzie walczył ze Stryjnem i musi wygrac aby myslec o górnej 5ce.

Starostwo/Lach-Us - Zakład Narzędziowy 0:1

Jednak zycie uczy ze zadnego zwyciestwa nie mozna byc pewnym.....
chaotyczna i slaba do tej pory Narzedziowka potrafila wygrac choc tylko 1:0 ale zawsze to 3 pkty z kim? ze starostwem!!!! Starostwo w tym sezonie ma wielki problem..... i na razie nie maja na to lekarstwa zadnego......
My z nimmi gramy za tydzien...... Mysle ze tą ekipą stac na zmobilizowanie sie i pokazanie z lepszej strony....zwlaszcza ze grozi im spadek... powodzenia!!!!!!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mefisto
Trampkarz



Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 23:59, 20 Sty 2007    Temat postu:

LESZEK-JANÓWEK-lider już myślami w II rundzie, i nie bez problemów wygrał z bardzo dobrym dziś JANÓWKIEM. Bardzo podoba mi się gra dzisiejszego kapitan JANÓWKA. Jest bardzo sprytny,szybki,zwrotny. Z drugiej strony, ten ostatni obrońca LESZKA, to niezły cwaniak, wie na czym polega gra na hali. Widzę JANÓWEK w górnej piątce.
RUCH-ETW- RUCH dla mnie od początku był pewniakiem. Był najbliżej pokonania obecnego lidera. Bramkarz RUCHU i LESZKA, moim zdaniem, między sobą rozstrzygną, komu należy się palma pierszeństwa wśród bramkarzy w III lidze. ETW bez wiary w sukces. Dobry mecz.
STAROSTWO-ZN- tutaj niespodzianka, a bramkarz STAROSTWA uchronił swoją drużynę od większej porażki.
HONDA-STRYJNO- wygrał ten kto wygrać miał, chociaż dzisiaj STRYJNO wyjątkowo bez polotu.
GKN-GALANT- zwycięstwo GKN niezagrożone, chociaż uważam że jest to bardzo himeryczna drużyna, potrafi zagrać bardzo dobry mecz (LESZEK), a potem wyjątkowo słaby(STRYJNO), niemniej jednak widzę ich w górnej piątce.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
begbi
Senior



Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Nie 15:03, 21 Sty 2007    Temat postu:

leszek -janowek --kurcze leszki co by nie dzialo sie na boisku to i tak mecz wygraja,ciekawe jeszcze jak dlugo bedzie sprzyjalo im ogromne szczescie i fart ale brawo ,juz przegrywaja a i tak nie wiadomo jak I gdzie sedzia gwizdnie karnyitpi juz jedna bramke maja????JANOWEK TO JESZCZE MLODZIKII(nie wszyscy)w goracej wodzie kapani,ale dlatego traca bramki i przegrywaja mecze,w tym spotkaniu mieli duzo dobrych okazji na strzelenie bramki nie wykorzystali tego wiec mecz przegrali,cud remis z rychem tu cudu nie bylo porazka
ruch-etw ruch byl druzyna lepsza i tyle,strzelil dwie bramki i potem gral spokojnie czekajac co rywal zrobi
honda-stryjno mecz do jednej bramki nuda
gkn-galant meczu nie widzialem,ale domyslam sie ze to byl mecz ostatniej szansy dla galantu,pewnie chlopaki powiedzieli do siebie przed meczem-ze poprostu musza wygrac i tyle,nie wazne co by sie dzialo ale musza wygrac za wszelko cene --haha wygrali
starostwo-zaklad-- starostwo nigdy nie zajdzie wysoko jesli beda dalej atakowali zapomonajac ze na hali przydaloby sie zeby miec obrone,graja biegaja ale po co jak i tak nikt nie ma sily sie wrocic beeeznadzieja jak ludziki bez mozgu a przydalo by troszke pomyslec zagrac spokojnie,zostawic jedna osobe w tyle i kombinowac jak tu strzelic bramke eeeee obudzcie sie wreszcie misie drogi


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michal
Oldboy



Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 146
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Nie 15:18, 21 Sty 2007    Temat postu:

Hehe Begbi no wiesz,wybacz ze nie dalismy CI wiekszych okazji do bycia zainteresowanym tym meczem;)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomo
Oldboy



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 158
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Nie 19:10, 21 Sty 2007    Temat postu:

Dokładnie:) Ludzie to mają wymagania...8 bramek, sporo ładnych akcji, klepek. Oni jednak mówią, że to nuda:D

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaros
Oldboy



Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Nie 19:22, 21 Sty 2007    Temat postu:

Begbi pisz swoje posty na trzeżwo bo ciężko się połapać w twoich postach Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mikołaj Święty
Oldboy



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 191
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Hull - Anglia - Swidnik
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 19:23, 21 Sty 2007    Temat postu:

begbi napisał:
JANOWEK TO JESZCZE MLODZIKII(nie wszyscy)w goracej wodzie kapani,ale dlatego traca bramki i przegrywaja mecze,w tym spotkaniu mieli duzo dobrych okazji na strzelenie bramki nie wykorzystali tego wiec mecz przegrali,cud remis z rychem tu cudu nie bylo porazka

honda-stryjno mecz do jednej bramki nuda

starostwo-zaklad-- starostwo nigdy nie zajdzie wysoko jesli beda dalej atakowali zapomonajac ze na hali przydaloby sie zeby miec obrone,graja biegaja ale po co jak i tak nikt nie ma sily sie wrocic beeeznadzieja jak ludziki bez mozgu a przydalo by troszke pomyslec zagrac spokojnie,zostawic jedna osobe w tyle i kombinowac jak tu strzelic bramke eeeee obudzcie sie wreszcie misie drogi


No koluniu Smile troche przegiąłeś Smile
raz że obrażasz Starostwo, a to bardzo nieładnie !!!!!!!!!!!! (kto by to nie był i jak by nie grał to nie ładnie go tak obrażać )

Nie wiem skąd u ciebie takie zaskoczenie z wyniku Janówka z Leszek Meble? wyjątku nie było: Leszek nie przegrał i M.K. strzelił bramkę - więc wszystko zgodnie z dotychczasową regułą Wink

Jak już któraś osoba z kolei nie wypisujesz sie zbyt obszernie o meczu Stryjna z Hondą.......
Wygrać czterema szescioma czy osmioma bramkami nie jest tak super łatwo, ale i nie jest to nie do wykonania. Zwłaszcza jak trafia sie na mocniejsze druzyny....
A przecież jeszcze tak niedawno Grzesio pisał że to nie był łatwy mecz dla nich ( Stryjno - Leszek Meble )........
pozdrawiam wszystkich IIIcio ligowców i fanów naszej ligi Wink


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Mikołaj Święty dnia Nie 20:04, 21 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jacek
Oldboy



Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 256
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: ŚWIDNIK

PostWysłany: Nie 19:29, 21 Sty 2007    Temat postu:

<deleted> Smile

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Jacek dnia Nie 20:37, 21 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaros
Oldboy



Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 217
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Nie 19:46, 21 Sty 2007    Temat postu:

Drogi Mikołaju masz całkowitą rację że wygrać 8 -6 lub 4 ma bramkami przewagi nie jest łatwo ale ja pamiętam takie mecze ( ty miałes pewnie z 15 lat) jakieś 5 -7 lat temu jak Blueteam (w którym i ja grałem) rozgromił Dywany Łuszczów 17-1 lub 2 (starość nie radość) i jak Tehand z Dywanami chyba 19-1 lub 0 .
I ja bym się tak nie puszył ale to były inne czasy teraz jest teraz i takie wyniki chyba nie wrócą.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
begbi
Senior



Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Nie 19:47, 21 Sty 2007    Temat postu:

ah nie wiem o co wam chodzi kazdy ma prawo do wyrazenia swoich emocji zwiazanych z ogladaniem meczy,wcale nie obrazilem starostwa,(jak ludziki bez mozgu)-tylko i wylacznie chodzilo mi o ich zachowanie sie na meczu i tylko tyle,bo jak ogladam ich necze to chcialbym zobaczyc jak wygrywaja i denerwuje mnie to ze im nie idzie i niemoga wygrac( napisalem wyzej co mogli by zmienic w grze)
jesli chodzi o mecz hondy no nuda bo wiadomo ze wygraja sa lepsi technicznieiyp itd jesli ogladam mecz i widze ludzi ktorzy sa statywami dla hondy i prawie kazdy atak hondy konczy sie sytuacja bramkowa to po 4 bramkach juz wiem ze nic ciekawego sie nie wydarzy honda zgniecie rywala zainkasuje 3 punkty i tyle,ciekawy mecz jaki ogladalem to mecz leszek-osp,ruch-etw gdzie do koncowych minut nie wiadomo jakim wynikiem zakonczy sie spotkanie,emocje do konca atak za atak i to jest ciekawy mecz.I JUZ NIE PISZCIE BEGBI TY TO TY TAMTO BO GLUPOTY WYPISUJECIE,NAPISALEM WAM CO MIALEM NA MYSLI CHYBA ZGODZICIE SIE ZE MNA TERAZ,BO NIE WIDZE NIC CO BY BYLO DZIWNE I NIENORMALNE ,JAROS JAK SIE NIE MOZESZ POLAPAC TO DAJ SPOKUJ NIE CZYTAJ BO I TAK NIE ZROZUMIESZ ,PRZECZYTAJ INNA RECENZJE KOGOS INNEGO I DAJ SPOKOJ JUZ Z TYM PICIEM ITD .DZIEKI POZDRAWIAM WSZYSTKICH


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzesiek
Oldboy



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 185
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Z komputera :)

PostWysłany: Nie 20:11, 21 Sty 2007    Temat postu:

Leszek Meble - OSP Janówek 2:1

Brak konsekwencji w kryciu przy stałym fragmencie doprowadził do utraty przez nas bramki. Później trzeba było gonić wynik. Pod koniec pierwszej połowy zawodnik Janówka wykonał wślizg w obrębie pola karnego i do przerwy mieliśmy remis. Druga bramka ustawiła mecz. Mieliśmy dużo szczęścia w końcówce spotkania, kiedy nasi zawodnicy doliczali sobie kolejne 3. punkty zapominając jednocześnie, że mecz trwa do syreny.

Zgranie głową przez napastnika Janówka, drugi ich zawodnik wychodzi sam na sam z Łukaszem, który zrobił co do niego należało. Co prawda piłka po rykoszecie zmierzała w stronę bramki, ale parabolę jej lotu kontrolował (jak to napisał mefisto) niezły cwaniak. Smile

Ruch Lublin - ETW 3:1

Bardzo dobre spotkanie. Ruch zagrał swoją piłkę i dzięki temu ma już trzecie miejsce. Ostatni mecz gra z ZN, więc nie powinno być niespodzianki. Ruch zasługuje na górną piątkę i w niej będzie.


Stryjno Sad Kawęczyn - Honda Tim-Pol 0:8

Nie zgodzę się z przedmówcami, że był to słaby mecz.
Honda zagrała swoją szybką piłkę. Dużo ruchu na boisku i częste zmiany pozycji. Stryjno jest najstarszą drużyną w naszej lidze i niestety nie nadążała za zawodnikami Hondy. Dodatkowo długie wrzutki stopera siały zamęt w szeregach Stryjna.
Było to dobre widowisko, dużo bramek i dobra gra Hondziaków. Dobre spotkanie zaliczył Mikołaj Smile
Dzięki dobrej dyspozycji bramkarza Stryjno nie dostało dwucyfrówki.


GKN - Galant Team 3:1

Był to mecz, który miał przybliżyć jedną z drużyn do górnej piątki. Stawiałem na GKN i tak się stało. Pomimo tego, że optycznie Galant był lepszy, jednak musiał uznać wyższość rywala. Za tydzień GKN ma kolejny mecz o wszystko z Janówkiem.


Starostwo/Lach-Us - Zakład Narzędziowy 0:1

Jak się nie biega i nie broni to przegrywa się mecz. W końcówce spotkania jedynie Jacek miał ochotę na bieganie, a reszta?
Starostwo wzmocnione Tomkiem (zawodnikiem dobrze wyszkolonym technicznie) nie stanowiło monolitu.
Szkoda, spodziewałem się zwycięstwa Starostwa.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Powiatowa Amatorska Liga w Halowej Piłce Nożnej Piecioosobowej Strona Główna -> Archiwum 2006/2007 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin